İstanbul Cimstone

Cimstone Nedir

% 93’ü doğadaki en sert minerallerden biri olan kuvarsdan oluşur, bu sayede günlük hayatta kullanılan hiç bir asitden ve bazdan etkilenmez, çizilmez ve leke tutmaz, kendisi antibaktarieyel, fakat ek yerlerinde anti baktariyel slikon kullanılması gerekir, normal slikonda bakteri oluşabilir.

Beyaz, siyah, kırmızı ve kahve gibi renkleri bulunur. Genellikle mutfak ve banyo tezgahlarında kullanılsada banko ve zemin içinde kullanılabilir.

Breton isimli italyan markası tarafından keşfedilen, memlekette ekseriyetle mutfak tezgahı olarak yer alan ürün. çimstone, selpak gibi dilimize yapışmıştır. ingilizcesi, oldukça temiz bir şekilde “engineered stone” dur. kuvars parçacıklı yapay taş. doğadaki en sert mineral taşlardan olan kuvars taşının ufalanarak minik granül hale getirilip akrilik reçine ve pmma olarak bilinen polimetilmetakrilat ve renklendiricilerle karıştırılıp sıkıştırılmasıyla elde edilir.

Yaşam tarzınıza uygun bir tezgah yüzey malzemesi seçmek, fonksiyonel bir mutfağa ilk adımdır . Her şeyden önce sihrin gerçekleştiği yerdir. Mutfak ve ana olay olduğunu da iddia edebiliriz : Çok fazla malzemeler ve seçenekler cimstone tezgahlar

cimstone, tezgahlar hakkında bilmeniz gereken her şeyi bulacaksınız.